Firmy Poznań Poznańskie firmy Dodaj / BIZPOZ.pl Oferta / BIZPOZ.pl Promocja  / BIZPOZ.pl Patronat / BIZPOZ.pl Partnerzy / BIZPOZ.pl Kontakt / BIZPOZ.pl
Firmy w Poznaniu - Dodaj prezentację Firmy Poznań - Dodaj prezentację
Firmy Poznań Firmy Poznań Firmy Poznań Firmy Poznań Firmy Poznań Firmy Poznań Firmy Poznań Firmy Poznań Firmy Poznań
Korzystanie z serwisu BIZPOZ.pl jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.

W przypadku, gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania - zapraszamy
do ich zadawania przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio:
info@bizpoz.pl
REGULAMIN

§1
ZASADY OGÓLNE


1. Warunkiem korzystania z Portalu BIZPOZ.pl jest akceptacja postanowień regulaminu w aktualnym brzmieniu.

2. Portal BIZPOZ.pl prowadzony jest przez Agencję Reklamową Quiet Axis z siedzibą w Poznaniu przy ul. Junikowskiej 53, NIP 5562466522, REGON 093217655.

3. Wszelkie zmiany w Regulaminie stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania.

4. Agencja Reklamowa Quiet Axis dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Portalu BIZPOZ.pl, lecz zastrzega sobie prawo do czasowych przerw technicznych w funkcjonowaniu.

 

§2
DODAWANIE DANYCH


1. Portal BIZPOZ.pl oferuje możliwość dodania prezentacji firm.

2. Integralną częścią regulaminu jest aktualny cennik wraz z postanowieniami znajdujący się w dziale OFERTA.

3. Wszystkie wpisy są weryfikowane przez konsultanta.

4. Osoba rejestrująca daną firmę, oświadcza, iż jest upoważniona do reprezentowania danej firmy oraz że podane przez dane są autentyczne i nie naruszają praw osób trzecich. Osoba rejestrująca powinna być bezpośrednio związana z daną firmą - wpisy pośredników z powodu unikalnej formy edycji prezentacji będą odrzucane. Agencja Reklamowa Quiet Axis nie odpowiada za naruszenia przez osobą rejestrującą praw autorskich, praw osób trzecich lub innych przepisów prawa.

5. Wpisy bezpłatne są umieszczane niezwłocznie po weryfikacji konsultanta na czas nieokreślony - zgodny z czasem funkcjonowania portalu.

6. Wpisy płatne są publikowane po weryfikacji przez konsultanta i potwierdzeniu otrzymania prawidłowej Faktury VAT. Wpisy są publikowane na czas nieokreślony, nie krótszy niż rok - zgodny z czasem funkcjonowania portalu.

7. Aktualizacja danych jest nielimitowana i bezpłatna.

8. Portal BIZPOZ.pl zastrzega sobie prawo do odmowy zamieszczenia wpisu bez podania przyczyny oraz usunięcia całości lub części danych w przypadku naruszenia praw autorskich, praw osób trzecich lub innych przepisów prawa.

9. Lokalizacja dodawanych firm musi znajdować się w Poznaniu lub powiecie poznańskim.

10. Portal BIZPOZ.pl nie odpowiada za treść publikowanych wpisów, recenzji, opinii. Autor wpisów, recenzji, opinii zobowiązuje się do przestrzegania zasad prawa, a przypadku plagiatu lub innego rodzaju naruszeń, osobą odpowiedzialną jest autor.

11. Konsumentom indywidualnym przysługuje 14 dniowy termin na odstąpienie od umowy.

 

§3
REKLAMA W PORTALU


1. Portal BIZPOZ.pl oferuje możliwość zamieszczenia reklam oraz wyróznień.

2. Integralną częścią regulaminu jest aktualny cennik wraz z postanowieniami znajdujący się w działach: PROMOCJA, REKLAMA.

 

§4
BEZPIECZEŃSTWO DANYCH


1. Agencja Reklamowa Quiet Axis nie nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych firm innym podmiotom lub instytucjom. Dane osobowe są używane wyłącznie do spraw związanych z Portalem BIZPOZ.pl - realizacją zamieszczenia wpisu lub podobnych. Wszystkie dane firm są chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)

2. Portal BIZPOZ.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości związanych z Portalem BIZPOZ.pl lub Agencją Reklamową Quiet Axis.

 

§5
WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI


1. Agencja Reklamowa Quiet Axis nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody związane z korzystaniem z Portalu BIZPOZ.pl, w szczególności za:

- kontakty (oraz ich skutki) użytkowników poza Portalem BIZPOZ.pl,
- treść (w tym zdjęcia oraz logotypy) dodawane przez osobę rejestrującą,
- treść zamieszczonych reklam,
- wszelkie straty lub braki korzyści, wynikające z ewentualnych przerw w funkcjonowaniu Portalu BIZPOZ.pl.Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych zgodna z RODO / Polityka prywatności

FIRMY POZNAŃ   |   DODAJ FIRMĘ   |   AKTUALIZUJ DANE   |   NASZA OFERTA   |   PROMOCJA   REGULAMIN PORTALU   |   REKLAMA W PORTALU   |   KONTAKT   |
rowery dziecięce poznań | trailer truck mounted attenuator ttma | strzała świetlna na samochód | Słownik do•mowy: gra słowna 14+ = mądry prezent!


BIZNES W POZNANIU - FIRMY WARTE POZNANIA: FIRMY POZNAŃ POZNAŃSKI BIZNES, FIRMY W POZNANIU, LOKALNE POZNAŃSKIE FIRMY, BAZA, SPIS, KATALOG FIRM www.bizpoz.pl
© BIZPOZ.pl to doskonałe narzędzie dla firm, które są świadome jak ważne jest dotarcie do właściwych odbiorców. FIRMY POZNAŃ, biznes w Poznaniu, lokalne poznańskie firmy, baza firm.